SYNTETICO
Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie

Wizytówki


Wizytówka jest bardzo ważnym elementem, który zostaje w rękach naszego klienta po spotkaniu. Ciekawa i przejrzysta wizytówka z pewnością łatwiej zapadnie w pamięci a klient szybciej skojarzy ją z naszą firmą. Zawarte są na niej najważniejsze dane teleadresowe co pozwoli na utrzymanie dobrych kontaktów biznesowych.Druk wizytówek Bytom

Podaj nam dane, które mają znaleźć się na wizytówce. Wykonamy wstępny projekt, który po zatwierdzeniu trafi od razu do druku. Jeżeli wizytówka nie będzie spełniała Twoich oczekiwań - stworzymy nową propozycję od podstaw.

Co charakteryzuje nasze wizytówki?

  • wizytówki charakteryzują się wysoką jakością,
  • stosowany jest papier kredowy o gramaturze 350 gr. Możliwość lakierowania papieru, foliowania na błyszcząco, foliowanie jednostronne, foliowanie matowe,
  • możliwość druku dwustronnego,
  • wydruk offsetowy,
  • klasyczny wymiar wizytówki 90x50mm

Cena wydruku 500 sztuk z projektem to 150 zł netto. Do ceny należy doliczyć koszty ewentualnego transportu. Możliwy odbiór osobisty na terenie Bytomia.


Nasze ostatnie realizacje:


Powiększ zdjęcie
Projekt oraz druk wizytówek ABRA CASES

Tak prezentują się wizytówki zaprojektowane oraz wydrukowane przez SYNTETICO. Na awersie umieszczone zostały niezbędne dane teleadresowe klienta, natomiast rewers wizytówki przedstawia ofertę firmy oraz przykładowe skrzynie transportowe.

WWW:

Powiększ zdjęcie
DRUK WIZYTÓWEK

Tak prezentują się nasze SYNTETYCZNE, dwustronne wizytówki :) Oferujemy druk wizytówek na papierze kredowym o gramaturze 350 gr. Możliwość lakierowania papieru, foliowania na błyszcząco, foliowanie jednostronne, foliowanie matowe. Drukujemy już od 50 sztuk.

WWW:

Powiększ zdjęcie
Projekt i druk wizytówek

Nasz klient pilnie potrzebował wizytówki w niskim nakładzie - 50 sztuk. Wykonaliśmy projekt i zaprezentowaliśmy klientowi. Po akceptacji wprojektu, wizytówka trafiła do druku. Następnego dnia była już w rękach zadowolonego klienta. 

WWW:

Powiększ zdjęcie
Ulotka dla studia kosmetycznego

Jako pracownik agencji reklamowej REDEYE wykonałem projekt ulotki dwustronnej A5 dla nowootwartego studia kosmetycznego w Bytomiu (dzielnica Miechowice). Pierwsza strona wizytówki zawiera dane kontaktowe a na odwrocie znajdziemy szczegółowy cennik usług salonu.

WWW: http://www.kosmetyka-miechowice.pl/

Strona nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.
© SYNTETICO 2019   
stat4u
SYNTETICO Skontaktuj się z nami